Stop Hate! Jak przestać nienawidzić siebie?

Kiedy Ra Uru Hu rozpoczynał swoją drogę jako pionier Human Design, popularyzując nowy system podczas wykładów oraz warsztatów, zaskoczyła go jedna istotna właściwość, która łączyła niemal wszystkich jego słuchaczy. Mianowicie to, w jak wielkim stopniu i jak wielu ludzi nienawidzi i nie akceptuje samych siebie. Ogromna część z nas usiłuje przez całe życie być kimś, kim w istocie nie jest. Realizując nieokreślone elementy ich wykresów human design i nie dotykając nawet swoich prawdziwych potencjałów. Kierując się programami, które zaprojektowali dla nich inni – społeczeństwo, rodzina, szefowie, pokoleniowa powinność. Oraz zewnętrznymi oczekiwaniami, które pomijają unikalną strategię, wynikającą z wewnętrznego projektu i autorytetu. Brak zrozumienia swojej właściwości prowokuje brak akceptacji dla własnego Ja, które postrzegane jest jako coś obcego, konfrontującego z całą ścieżką naszych dotychczasowych wyborów.

Tak przeżywana egzystencja nigdy nie przyniesie spełnienia ani zadowolenia. Aby obudzić w sobie prawdziwą miłość własną, poczucie akceptacji wszystkich swych aspektów i przejawów swej manifestacji w rzeczywistości, należy podążać za swoją unikalną strategią i wewnętrznym autorytetem.

Droga do miłości własnej z Human Design

Życie swoim projektem otwiera bramę do naszej wewnętrznej prawdy i staje się wyrazem autentycznego Ja. Bodygraph, który otrzymamy czerpiąc z wiedzy systemu HD wyraźnie pokazuje wszystkie nasze energetyczne przymioty, które zarówno w swoich blaskach, jak i cieniach, są niczym paliwo pozwalające nam przejawiać się w świecie. Natomiast poznanie przypisanej nam strategii i wewnętrznego autorytetu stanowi klucz, niezbędny, by otworzyć drzwi, poza którymi wszystko nabierze sensu i zintegruje się w kompletną całość. Poza którymi, zgłębiając się w samopoznaniu, dotrzemy do trzewi naszego prawdziwego życia.

Podążaj więc za swoją strategią Human Design i wewnętrznym autorytetem, kochaj siebie i ciesz się podróżą.

What is your reaction?

0
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *