Human Design – szkolenie w Warszawie

Polecamy po raz kolejny szkolenie z zakresu wiedzy Human Design, podczas którego Waszym przewodnikiem po niuansach tego systemu samopoznania będzie wieloletni propagator tej wiedzy i aktywny poszukiwacz metod poznania siebie oraz możliwości wykorzystania tego systemu w życiu – Tomasz Truszkowski.

Po co nam Human Design?

Wobec nieodwracalnych i szybko następujących zmian w otaczającym nas świecie, wielu z nas doświadcza uczucia zagubienia i konsternacji. Mamy też świadomość, że droga do tego, co było i co dawało nam stabilizację, zatarła się bezpowrotnie, zasypana gruzami przeszłości. Wszystkie systemy zachowań, religie i źródła wiedzy, o ile nie przechodzą gruntownej rekonstrukcji, stają się obecnie nieadekwatnymi do rzeczywistości reliktami. Ta zmiana jest namacalna i tylko od nas zależy, czy pozwolimy zdmuchnąć się jako istoty huraganowi energetycznego cyklu, czy podążając za falą odkryjemy w sobie potencjał, by zachować w sobie prawdę.

Ra Uru Hu od początku klarowania się systemu Human Design, uprzedzał, że taki moment w dziejach ludzkości nastąpi. I że wiedza – poznanie samego siebie – w głąb której dostęp otrzymujemy dzięki tej metodzie, pozwoli nam umiejętnie nawigować w świecie globalnych dynamicznych przemian. Zgodnie ze słowami Ra Uru Hu – okres 2021-2027 ma być kluczowy. Mamy więc niewiele czasu, aby przejść proces transformacji, o którym mówi Human Design, nawiązać kontakt ze swoim własnym źródłem autorytetu oraz w pełni uwolnić swój potencjał.

Chcesz poczuć czym jest flow w życiu? Dostrzec własną wyjątkowość? Wyjść z sideł umysłu?

Punktem wyjścia w drodze prowadzącej do prawdy o sobie i swobodnego przepływu własnej energetycznej siły jest bezwzględnie poznanie własnej konstrukcji, we wszystkich wymiarach, w jakich nasze Ja przejawia się w świecie.
Wszystkie osoby, które są gotowe otworzyć się na ten wewnętrzny świat i doświadczyć we własnym życiu eksperymentu human design, polecamy serdecznie warsztaty Tomka Truszkowskiego, tym razem w stolicy. Szczegóły w opisie wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/213539604701617/?ref=newsfeed

Warszawa, 21-22 października 2023 r.

What is your reaction?

0
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *