Droga Generatora według Ra Uru Hu

Ra tak mówi o Generatorach: „Ty, który myślisz, że jesteś sobą, który nie ma pojęcia, co jest dla ciebie dobre, co jest dla ciebie odpowiednie, co będzie dla ciebie skuteczne. Dowiesz się dopiero wtedy, gdy zareagujesz.”

Proces „poddania się eksperymentowi” jest więc szczególnie konieczny w przypadku Generatorów. Podążanie za własną strategią pozwala im uniknąć frustracji, której doświadczają, gdy umysł zakłóca ich reakcje.

A że stanowią około 70% światowej populacji; będąc najliczniej reprezentowanym typem Human Design, to ich zdolność do życia zgodnie z wewnętrzną prawdą i podejmowania decyzji poprzez energię sakralną ich projektu, ma istotny wpływ nie tylko na ich własne życie i doświadczenia, ale w stopniu niemal globalnym, na całe otoczenie. Frustracja generatorów implikuje więc frustrację całego świata.

The Way of The Generator Ra Uru Hu

W maju 2002 roku, W San Diego, Ra Uru Hu poprowadził specjalne dwudniowe warsztaty wyłącznie dla Generatorów, podczas których zabrał ich w podróż przez wszystkie Bramy Sakralne, dając wgląd serce tego, co czyni Generatora Generatorem. Poniższy film jest tego wyjątkowego wydarzenia.

Część 1/4

„Dla mnie Generatorzy są naprawdę – i używam tego słowa ostrożnie – bardzo świętymi istotami. Są jak tajemnice ukryte w jajku… Wiesz, że w każdej chwili mogą zniszczyć otaczającą ich iluzję i zostać przekształceni.”

Ra Uru Hu | Droga generatora

Część 2/4

What is your reaction?

0
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *