Niezdefiniowane Centrum Serca

Przekaz dnia dla osób z niezdefiniowanym Centrum Serca/Ego
Centrum Serca/Ego jest odpowiedzialne za energię, która decyduje o podjęciu działań lub pozostaniu w bezruchu. Kiedy Centrum Serca/Ego jest zdefiniowane, wiąże się to z zobowiązaniami i obietnicami, które kształtują jego zdrową naturę. Osoby z wyraźnie zdefiniowanym Centrum Serca/Ego mogą być postrzegane jako stanowcze lub uparte.

W przypadku nieokreślonego Centrum Ego, osoby te często odczuwają presję, by działać i udowadniać swoją wartość, co może prowadzić do braku pewności siebie i kwestionowania własnej wartości. Większość ludzi wszak zmaga się z brakiem silnej woli oraz społeczną presją spełniania obietnic i zobowiązań. Mądrość osób z Otwartym Centrum Ego polega na akceptacji swojej wartości i unikaniu obietnic, zarówno takich, które narzuca im otoczenie, jak i generowane przez własne oczekiwania. Kluczowym pytaniem dla Otwartego Centrum Ego jest: “Czy nadal odczuwam potrzebę udowadniania lub doskonalenia samego siebie? Czy mam coś do udowodnienia?”

Jeśli masz Otwarte Centrum Ego, zadaj sobie następujące pytania

W jaki sposób próbujesz udowodnić swoją wartość?

Czy w sferze materialnej wobec rodziny, w pracy lub w społeczności?
Czy poprzez demonstrowanie swojego statusu przy pomocy samochodu, drogich gadżetów itp.?
Czy pracujesz ponad normę, aby udowodnić swoją wartość?
Czy starasz się pokazać swoje sukcesy i kompetencje, wystawiając na widok publiczny certyfikaty i dyplomy?

W jaki sposób marnujesz swoją energię, próbując udowodnić swoją wartość lub poprawiając siebie dla dobra plemienia?

Jeśli Twoje Centrum Ego jest zdefiniowane, także możesz zastanowić się nad tymi pytaniami. Chociaż presja nie jest tak silna, odczuwamy ją wszyscy jako elementy większej całości w sensie plemiennym. Presja ta jest wbudowana w nas poprzez kanał materialistyczny (21/45).

Kluczowe pytanie więc brzmi: Co tak naprawdę próbujesz udowodnić? To prowadzi do refleksji, czy wybrałeś właściwą drogę do osiągnięcia swojego celu? I czy kroczysz nią zgodnie z własną strategią? Następnym razem, mając tę świadomość, będziesz mógł ukierunkować tę presję w taki sposób, by realizować właściwą sobie strategię Human Design w eksperymencie swojego życia.

What is your reaction?

0
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *