KIM JEST MANIFESTOR?

KIM JEST MANIFESTOR…
Autor: Genoa Bliven
Typ: Manifestor Profil: 3/5

Manifestorzy naturalnie robią rzeczy, które są oryginalne, cała reszta to kłopot.

Uciążliwy aspekt wynika z faktu, że energia jest cennym towarem dla Manifestorów.
Wykorzystują ją jednak szybko, robiąc rzeczy z wielką intensywnością. Rzadko zdarza im się otrzymywać energię od innych. Muszą więc odpocząć i zrobić wielką przerwę od wszystkiego i wszystkich, aby zachować zdrowie.
Manifestorzy mogą czuć się zmęczeni prawie wszystkim. Interakcje z innym są męczące. Konwencja jest męcząca i irytująca.
Powtarzanie prowadzi do odrętwienia.
Wszystko musi być wydajne, w przeciwnym razie energia wyczerpie się, zanim będzie kompletna.
Prawie każda interakcja kradnie ich ogień i oryginalność.

Rany! Maluję ponury obraz, ale pomyślałem, że może chcielibyście wiedzieć.

Jedyną rzeczą, która ma znaczenie dla Manifestora jest ta jedna oryginalna rzecz, która wyjdzie od niego i zmieni świat.

Zmieni ona świat w jakiś mały, ale całkowicie niesamowity sposób. Wszystko inne to tylko podtrzymywnie, podtrzymywnie, podtrzymywnie… nudne i przygnębiające.
Jeśli Manifestor Ci pomaga, to dlatego, że chce totalnie wstrząsnąć twoim światem i zmienić go w coś zupełnie innego – całkowicie przebudowując Twój świat.
Jeśli to zrobi, możesz poczuć, że umierasz. Może to być wręcz niewiarygodnie dezorientujące. Manifestorzy są silnym lekarstwem, które należy przyjmować w małych dawkach.
Może być trudno wyobrazić sobie taką rzeczywistość, ale Twoi bracia i siostry Manifestorzy żyją w takim miejscu. Chcą tylko uderzyć jak błyskawica i wycofać się. Kiedy się wycofują, odpychają się i uderzają w ciebie.
Wywierają wpływ, odchodząc.

Zawsze odchodzą, nawet gdy są przy Tobie.

Nawet podczas rozmowy z Tobą.. odchodzą, próbując coś zaakcentować, aby nigdy więcej nie musieć tego robić.

Jednocześnie dzieci Manifestorzy są najczulszymi istotami, jakie można sobie wyobrazić.

Delikatne poza myślą czy oddechem. Potrzebują ochrony, ponieważ są bardzo samotne.
Nie ma dla nich połączenia z nikim, chyba że to połączenie jest całkowicie pozbawione oczekiwań. Wyobraź sobie przez chwilę, jakie to uczucie.
Żyć w ten sposób. Być dzieckiem i być tak samotnym.
Są zupełnie same, z wyjątkiem ciebie.
Kiedy jesteś z nimi, też czujesz się samotny. Sam na skraju planety, na której praktycznie nie ma żywych istot. Ty, podobnie jak oni, stajesz się wyjątkiem od reguły. To dziwne uczucie, prawda? Jakby nie było nikogo innego? Nikogo!


Są to istoty, które są tak starożytne, a jednak nic, co robią, nigdy wcześniej nie zostało zrobione. Nawet jeśli robią to, co Ty właśnie zrobiłeś, to nigdy wcześniej tego nie robiono. Zmieniają świat w każdej sekundzie. To dziwne i zarazem inspirujące, ale mimo to dziwne.

Możesz poczuć, jak potężne jest życie, gdy po prostu je obserwujesz, jakby doświadczał tego, ktoś inny.

Dziecko Manifestor będzie stało na krawędzi zabawy i spotkań towarzyskich innych. Nie musi w nich uczestniczyć, aby czuć się całkowicie zaangażowanym, przytłaczająco zaangażowanym.
Świat i interakcje społeczne wydają się ogromne i potężne.
Dziecko Manifestor jest wyobcowane. Jest obce. Jest delikatne i bezbronne i nie może się przyłączyć – nie w taki sam sposób jak inni. Czuje się tak blisko i jednocześnie samotnie. Potrzebuje tylko prostego zrozumienia tych prostych faktów.

Manifestorzy przybyli na Ziemię, by zmienić świat. Zmiany budzą przerażenie.

Są stresujące. Stresujące dla każdego, nawet dla samych Manifestorów. Zwłąszcza dla Manifestorów. Trzymają się swojego człowieczeństwa na najmniejszej nitce. Możesz po prostu stanąć obok nich i trzymać je razem z nimi.
Musisz być bardzo subtelny. Nigdy nie stawiaj im żadnych konkretnych oczekiwań, a będziesz ich przyjacielem na całe życie. Takie zachowanie jest bardzo rzadkie.
Manifestorzy stają się zatwardziali przez oczekiwania innych. Nikt nie cierpi z tego powodu bardziej niż sami Manifestorzy. Manifestorzy są z natury delikatni; zróbmy co w naszej mocy, aby takimi pozostali. Jak na ironię, to właśnie nie robiąc nic, poczują się najbliżej ciebie.
Mogą czuć się blisko Ciebie z ogromnej odległości, nawet gdy stoją tuż obok Ciebie.
Ta ogromna odległość jest tak ważna, ponieważ dzięki niej będą blisko – tak blisko, że aż trudno uwierzyć, że jest to możliwe. Bliżej niż twój własny oddech, twoje własne myśli.

To jest sekret Manifestorów.
Dajesz im przestrzeń, dużo przestrzeni, a oni zbliżają się do ciebie i kochają Cię na zawsze.

What is your reaction?

0
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *