Human Design SPOTKANIE z GŁOSEM

Niemal cztery dekady temu, pewien mężczyzna wróciwszy do swojego domu na hiszpańskich wzgórzach Ibizy, dostrzegł światło wydostające się z wnętrza przez szparę pod drzwiami. Zdziwił się, ponieważ na zewnątrz zapadał zmrok i nie przychodziło mu do głowy nic, co mogłoby wyjaśniać owe zjawisko lub czyjąś obecność w zamkniętym pomieszczeniu, do którego jedyny klucz trzymał w dłoni. Otworzył jednak drzwi. Wówczas jeszcze nie zdawał sobie sprawy, że już za chwilę doświadczy czegoś, co na zawsze zmieni bieg jego życia… A także, w pespektywie następnych dziesięcioleci, życia niezliczonych innych osób na całym świecie.

Tym mężczyzną był Alan Krakower (późniejszy Ra Uru Hu), a 3 stycznia tego roku przypadła 37 rocznica spotkania Ra Uru Hu z Głosem, który ujawnił mu szczegóły systemu Human Design. Po niemal 40-tu latach, wypełnionych dynamicznym rozwojem i przemianami w każdej dziedzinie życia, ta historia – któą sam Ra określa doświadczeniem szaleństwa – wydaje się jakby fantastyczną opowieścią z odległej epoki. Jednakże, doświadczenia tysięcy ludzi, którzy wcielili nauki przekazane wówczas Ra Uru Hu przez Głos w eksperyment własnego życia, są namacalnym dowodem tego, że zdarzenia sprzed 37 lat to nie jedynie mit założycielski systemu Human Design.

U progu kolejnego globalnego cyklu

Wiedza, którą dostarcza human design, wykracza poza dotychczas stworzone systemy, dotyczące świata i żyjących na nim bytów. Poza perspektywą indywidualną i historyczną, daje bowiem również istotny wgląd w zmiany, które ludzkość dopiero czekają. A my, tu i teraz, jesteśmy u progu wielkiego globalnego przewrotu. Kluczową sprawą w przygotowaniu do owego przejścia jest głębokie zrozumienie zarówno świata, jako przestrzeni w której się poruszamy, jak i naszej unikalnej trasy podróży. Trasy, która w sposób mądry i bezkolizyjny przeprowadzi nas przez życie. Tak sam Ra opisuje swoje doświadczenie spotkania z Głosem

What is your reaction?

0
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *