Human Design Rave Festival 2024 !!! 

Kolejny raz zorganizowane zostanie najbardziej epickie doświadczenie obcowania z Human design, z jakim możemy mieć do czynienia. Event będzie miał ogromny zasięg, bowiem oprócz możliwości uczestnictwa na żywo, będą przygotowane również transmisje wydarzeń online!

Human Design to system, który nie jest już wyłącznie niszowym obszarem ezoteryki, dzięki samopoznaniu, jakiego doświadczają ludzie na całym świecie, stał się rodzajem nowej nawigacji po własnych możliwościach, pomagając uwolnić wewnętrzną siłę unikalną dla każdego z nas, pozwala wsłuchać się w podszepty wrodzonej nam mądrości organizmu i podążać przez życie zgodnie z wewnętrznym autorytetem i prawdą indywidualnej strategii.

To wydarzenie jest nie tylko dla adeptów nauk Ra Uru Hu, ale dla każdego, kto nie poddaje się stagnacji złudnego komfortu swojej egzystencji, ale pragnie postrzegać zarówno świat, jak i swoją w nim rolę znacznie szerzej i poza horyzont wyznaczony przez coraz bardziej ciasną globalną, zuniformowaną rzeczywistość. Drzwi Rave Human Design Festival otwarte są dla każdego, kto szuka swojej własnej, właściwej ścieżki.

W programie festiwalu znajduje się szereg interaktywnych kursów mistrzowskich i warsztatów prowadzonych przez certyfikowanych nauczycieli IHDS. Wszystko, co umożliwi Ci pogłębić doświadczenie eksperymentu Human design lub po prostu doznać energetycznego połączenia.

Kolejny raz wydarzenie ma charakter hybrydowy.  Możesz także wziąć udział w 6-dniowym maratonie rave w Sofii, na żywo lub otrzymać nagrania wykładów.

What is your reaction?

0
Excited
1
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *