PROGNOZA NA NOWY ROK 2023

opracowana przez Dona Elwicka

“Co ciekawe, 22 stycznia zaczął się także chiński Nowy Rok. To Rok Królika, który oznacza długowieczność, pokój i dobrobyt – rok nadziei.

W kontekście Human Design wygląda to znacznie mniej pomyślne, z dużą ilością chaosu zamiast nadziei. Zamieszkujemy świat nie-jaźni, więc otaczające nas doświadczenia będą w dużej mierze napędzane impulsywnością innych ludzi, która to energia będzie w zdecydowanej większości (…)

Ta prognoza może pomóc w naświetleniu długoterminowej rozgrywki, której średnioterminowym efektem jest dalsza ewolucja ludzkości. W krótkoterminowej perspektywie sytuacja wydaje się chaotyczna. Każdego roku otrzymujemy „reset”, nowy początek, który zapewnia każdemu z nas możliwość udoskonalenia i rozwoju naszego sposobu życia oraz działań, które podejmujemy lub których zaniechamy. Jest już jasne, że nasze systemy wsparcia, na których polegaliśmy przez setki lat, stopniowo się rozpadają. Może się to wydawać rzeczą złą, jednak stawia wyzwania, które mają nas obudzić, popchnąć do tego, by każdy z nas stał się bardziej samodzielny i odporny. Może to zwiększyć naszą świadomość konsekwencji lenistwa i pokładania nadziei w tym, że „ktoś inny” nas uratuje i wesprze. Jest to coraz mniej prawdopodobne – naszymi rządami zbyt często kierują ludzie samolubni, a nawet skorumpowani. Systemy religie nie zaktualizowały swoich wersji tego, co powinno być mądrym przewodnictwem; zawody związane ze zdrowiem, prawem, edukacją i innymi usługami są osłabiane przez rosnące wymagania, brak funduszy i złe zarządzanie; a środowisko naturalne ugina się pod wpływem zmian klimatu i ludzkiej chciwości.

Dla wielu wydaje się to bardziej walką o byt – czy dla zdecydowanej większości z nas ma to oznaczać „przetrwanie najlepiej przystosowanych”? Kto jednak jest tym „najlepiej przystosowanym”? Czy to przestępcy, baronowie narkotykowe, oślizgli konformistyczni politycy, teoretycy spisku, despoci i przywódcy „silnej ręki”? Będziemy świadkami wielkiego nadmiaru „gadania i wrzeszczenia” pochodzącego od Nie-Ja. Zbyt mało będzie natomiast „pytań i pożytecznego wyznaczania zadań”! Jeśli Design oferuje nam coś pożytecznego, to jest to wskazanie drogi tym, którzy odnajdują sposób życia i działania zgodnie ze swoim Prawdziwym Ja, którzy dostrajają się do tego, co wyznacza ich własna konfiguracja ciało-umysł oraz ich indywidualne uwarunkowania oraz to od czego muszą się odseparować. Mamy narzędzia, aby sobie pomóc, aby poradzić sobie z byciem sobą i nie odgrywać roli ofiary lub obwiniać innych za pojawiające się problemy. „Ostrość noża wymaga chropowatości kamienia”.

Nadchodzący rok będzie napędzany emocjami, a ludzie na całym świecie będą musieli stawić czoła impulsywnym działaniom pod presją . Dla tych, którzy biorą to na siebie i pozwalają doświadczać i trawić uczucia, aby podejmować lepsze decyzje w każdych okolicznościach – to są ludzie, którzy będą żyć swoim celem, pomagając w niezwykłych zmianach, przed którymi stoimy, wspierając właściwych ludzi, rozwijanie korzystnych relacji z innymi. I jeśli spojrzycie na to, co każda z planet ma wam do zaoferowania, dostrzeżemy, że jest na to poparcie. Wzorzec życia każdego z nas będzie osobisty, ponieważ wszyscy mamy być bardziej indywidualni, bardziej odrębni naszymi mocnymi i słabymi stronami. Chociaż nadal musimy współpracować, aby zrobić coś więcej niż tylko przetrwać…. Rozwijać się i pokazywać innym drogę do rozpoznania tego, co jest możliwe, poprzez kochanie tego, jacy jesteśmy i w jaki sposób naprawdę możemy być sobą.”

Don Elwick – styczeń 2023 r

Zachęcamy do zajrzenia w szczegółową analizę chartu.

tutaj ====>>> https://www.facebook.com/groups/140688985944252/permalink/6211782542168169/

What is your reaction?

0
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *