Marilyn Monroe

Piękna, młoda aktorka, piosenkarka i modelka – tyle w skrócie można powiedzieć o tej Pani. No i jeszcze to – szkoda, że nigdy nie dotknę jej ust. Ale to nieważne.
Marilyn, to:

  • Typ: Emocjonalny projektor
  • Profil: 6/2 wzór (dusza) i pustelnik (ciało)
  • Otwarty kanał logiki oraz syntezy, łączenia.

Czyli kto? Emocjonalny projektor? No tak… Osoba taka podlega wpływowi innych ludzi, a czasem sama sobie – Marilyn nie potrzebuje nikogo, żeby cokolwiek wymyślić (ma otwarty kanał myślenia logicznego, autonomicznego i abstrakcyjnego – cały worek myśli). Świetnie radziła sobie sama, ale przede wszystkim targały nią uczucia i to z nimi spędzała najwięcej czasu, i to przez nie miała najwięcej problemów. Z naszej genezy wynika również, że miała problem i nie wiedziała za bardzo kim ma być. I w sumie nie wiedziała. Nigdy nie odnalazła swojego miejsca, osoby, która powiedziałaby jej, gdzie jest jest dom – i pływała, jak ryba, przeskakując z jeziora do jeziora. Była świetnym słuchaczem i umiała odnaleźć się w każdej sytuacji. Umiała też dotrzymywać obietnic, jeśli już takie złożyła – sobie, czy komuś innemu. Ma otwarty kanał talentu, ale tutaj nie ma zbyt wielkiego zaskoczenia.  Tak jak wspomniałem wcześniej, Marilyn nie potrzebowała ludzi, aby znajdować uczucia, ale potrzebowała ich, aby oni zapewnili jej bezpieczeństwo, bo o to nie potrafiła zadbać w ani jednym milimetrze.
Co do profilu, mamy wzór i pustelnika. To bardzo proste: osoba taka, jest wzorem dla innych. A nie jest? Pustelnik – w skrócie: chodziła jak kot.
Otwarty kanał syntezy świadczy również o tym, że była… jak modelina, co w połączeniu z jej abstrakcją, uczuciami, brakiem pojęcia tego, kim jest, dało jej wiele romansów, nawet w tej samej rodzinie.
Monroe Marilyn P1
Marilyn Monroe, właściwie Norma Jeane Mortenson – amerykańska modelka i aktorka filmowa, gwiazda filmowa, legenda światowego kina lat 50. i 60. XX w.

What is your reaction?

0
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly

Comments are closed.